وانت بارونیسان بار الهیهباربری الهیه-اتوبار الهیه-وانت بارالهیه-نیسان بارالهیه|وانت تلفنی الهیه-دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و با ۳۰سال تجربه در عرصه حمل و نقل اثاثیه منزل و شرکتها و ارگانهای دولتی همراه با بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای با کارگر ان مجرب وماشینهای مجهز در الهیه تهران میباشد.

خدمات باربری الهیه جهت اسباب کشی در محدوده شمال تهران میباشد.

22372964

شعبه شمال تهران

44048224

شعبه غرب تهران

88066714

شعبه مرکز تهران

44847817

شعبه غرب تهران

باربری الهیه،اتوبارالهیه -وانت بارالهیه-نیسان بار الهیه-وانت تلفنی در الهیه تهران دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. اتوبار و باربری الهیه آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی است.

باربری الهیه تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل. جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای شبانه روزی. اتوبار و باربری الهیه متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p.

باربری،اتوبار،وانت بار و نیسان بار تهران ۴۴۰۴۸۲۲۴-۲۲۳۷۲۹۶۴-۰۲۱باربری ظرافت بار الهیه قوی ترین و با سابقه ترین باربری در تهران میباشد. اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس هستید نیازی به اتلاف وقت نیست همین حالا با باربری الهیه تماس حاصل فرمایید. از افتخارات باربری الهیه این است که از اول کار تا اتمام مشتری رضایت کامل را از ما دارد. همکاران ما با شماره تلفن های زیر شبانه روز آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی هستند

باربری الهیه،اتوبار الهیهجهت سرویس دهی در کلیه مناطق شمال تهران از جمله باربری در میرداماد مجیدیه شریعتی سید خندان میدان هروی همت ظفر مدرس بهترین سرویس دهی را از ما بخواهید. اگر دنبال یک اثات کشی ارام و بدون استرس هستی همین حالا با ما تماس بگیر. بهترین سرویس دهی را از ما بخواهید. حمل اسباب منزل و ادارات و اثاث کشی با کامیون ها و خاور های موکت کاری شده و هر خاور مجهز به 40 عدد پتو میباشد.